Skip to main content

Okolí domu

Dům je obklopen lesy a loukami. V bezprostřední blízkosti domu bude v oploceném prostoru vybudováno malé hřístě s houpačkama, pískovištěm a možností vyžití pro nejmenší děti.

Parkovat je možné v blízkosti domu. Pro nemotorizované je zde možnost dopravy autobusem – zastávka Rajnochovice, Košovy je přímo u domu.

Rozhledna Maruška

Vzdálená asi 2 km chůze v terénu (nevhodné pro kočárky), autem je možné se přiblížit na Troják (cca 10 min.) a poté jít závěrečné 2 km s kočárkem po cyklostezce až k rozhledně.

Kelčský Javorník

Kdo miluje rozhledy do širé krajiny, ať určitě nevynechá výlet na Kelčský Javorník, na jehož vrcholu se od roku 2015 vypíná nová, krásná rozhledna.

Lanové centrum Gibon park Rožnov pod Radhoštěm

Když máte místo dětí spíše neposedné opice, můžete se přizpůsobit jejich temperamentu a nechat je vyřádit se v lanovém centru v Rožnově pod Radhoštěm.

Svatý Hostýn

Poutní kostel Nanebevzetí Panny Marie na Svatém Hostýně – nádherné místo, kde si můžete vyprosit hojné milosti pro svou rodinu, ale kam také můžete směřovat svůj celodenní pěší výlet! Autem je to 25 km, ale pěšky pouze cca 12 km (…ale poutního charakteru z kopce do kopce…🙂

Zimní tipy

Lyžovat si můžete ve skiareálech na Trojáku, Tesáku či Rusavě. A ani běžky nemusíte nechávat zahálet – Hostýnské vrchy nabízí také řadu běžeckých tras včetně proslulé Hostýnské magistrály.